Карбамид


Карбамід (сечовина) — хімічна сполука CO(NH2)2. Застосовується для промислового виробництва, у тому числі в медицині при виробництві ліків та фармацевтичних препаратів, у лісопереробній промисловості як компонент смол і клеїв, так і в сільському господарстві як азотне добриво.

Карбамід - це добре розчинне висококонцентроване добриво, що містить не менше 46 % азоту і відноситься до універсальних добрив.

Серед азотних добрив карбамід займає друге місце по використанню у сільському господарстві. Широке використання застосування карбаміду можна пояснити його універсальністью, так як це добрво можливо широко використовувати у сільському господарстві для будь-яких культур, як у гранульованому вигляді, так і у розчинному вигляді у воді.

Карбамід може застосовуватися як основне добриво для підживлення всіх культур на різноманітних грунтах. Звичайно карбамід вноситься в грунт весною. Враховуючи, що карбамід легко розчиняється у воді, його часто використовують разом з гербіцидами. При внесені в грунт карбамід необхідно своєчасно заробляти, оскільки при поверхневому внесені можливі втрати азоту внаслідок виділення аміаку з вуглекислого амонію, що легко розкладається на повітрі.

Рекомендоване дозування карбаміду складає:

  • У якості позакореневого підживлення ( в залежності від виду рослин) – 5 -20 кг на гектар
  • У якості основного добрива – 100-150 кг на гектар.


Центральный офис 01021, Украина, г. Киев, Кловский спуск,7, оф. 14 Тел. +38 044 351-2575 ( багатоканальный) e-mail: ukrzhp@gmail.com

Отдел продаж оксидов железа, пигментов, строительной химии (склад). Купить пигменты, строительныя химия (склад) 01013, Украина, г. Киев, ул. Промышленная, 4, оф.304 Тел. +38 097 755-0360, Тел. +38 050-397-8172 e-mail: uzhp12@gmail.com

SEO Оптимизация сайта сделана TopUser.Pro - SEO Аудит и Анализ сайта.