+38(044) 284-57-04
LURONCHEM ®
Wholesale trade in chemicals

Potassium chloride

Хлорид калію (KCL) – висококонцентроване калійне добриво, що містить до 60% калію. Ця сіль добре розчиняється у воді, може мати білий чи червоний колір. Білий колір має хлорид калію, виробництва Російської Федерації, червоний відтінок в хлориду калію виробництва Білорусії.

Хлорид калію застосовується для всіх сільськогосподарських культур: зернових, овочевих, кормових, плодово-ягідних. Забезпечує підвищення родючості грунтів та правильне калійне живлення, у результаті чого рослини краще переносять засуху і заморозки, підвищується врожайність та якість сільськогосподарської продукції, її збереженність при транспортувані та зберігані. Застосовується для основного припосівного внесення на всіх основних видах грунтів під овочеві культури та картоплю, багаторічні плодово-ягідні насадження і декоративні культури.

Вносять хлорид калію у великих дозах у якості основного добрива, за винятком дуже насичених калієм грунтів, осінью під глибоку озиму обробку грунту. Весною калійні добрива вносять порівняно в невеликих дозах (за 2-4 тижні до посадки) при перекопувані грунту.

Норми застосування хлориду калію залежать від біологічних особливостей рослин, які плануються вирощувати, рівня плануємого врожаю, родючості грунтів та інших факторів.